„10 éve együtt mozdulunk!”

plakát

November 14-én, pénteken iskolánk tornatermében játékos sport- és ügyességi versenyt tartottunk sérült tanulóink és barátaik számára.  A szervezők rendkívül színes feladatokkal készültek erre a délutánra. A versenyen a Vasakarat Sportegyesület képviseletében Makrai Ferenc úr is részt vett.  Mind alsós, mind felsős tanulók versenyeztek.

DSCN9748

Hat állomás volt, melyet sikeresen teljesítettek a csapatok. Keresztrejtvényt fejtettek, dartsozhattak, bocciázhattak. Kirakó játék, fűzés színesítette a programot. A legnépszerűbb feladat mégis a virtuális boksz volt. A Nintendo Wii játék segítségével, kivetítőn keresztül boxolhattak a gyerekek. A nyertes csapatoknak járó vándorserleget a Szuper csapat nyerte. Ezzel a vidám sportdélutánnal indult az integráció 10 éves jubileumi rendezvény sorozata.

DSCN9770