Karácsonyi hangverseny

DSC_0015

Karácsonyi műsorunkban a régi magyar népszokásokat elevenítettük fel.

DSC_0111

Adventtől a regölésig terjedően mutatták be ezeket a vállalkozó kedvű csoportok. Szülők és pedagógusok közös munkáját dicséri a szép előadás.

DSC_0151

Méltó befejezése volt ünnepélyünknek az 55 éves Erkel Kórus műsora.

DSC_0171

Elsősök Mikulás ajándékozása

A kis első osztályosok nagy izgalommal készültek a Mikulás érkezésére: dallal fogadták a Télapót, akit az 5. b osztály tanulói verssel is köszöntöttek. A Mikulás és Krampuszai nem érkeztek üres kézzel, szaloncukorral ajándékozták meg a diákokat és a tanító néniket. Búcsúzóul a Télapó kérte a gyermekeket, hogy az elkövetkező egy évben is legyenek szófogadóak és tanuljanak szorgalmasan.

DSC_0024

Csodafiú szarvas rajzpályázat

DSCF7300

A Pannon Lapok Társasága és a Szülőföld Könyvkiadó által meghirdetett rajzpályázaton, iskolánkból, Molnár Adrián 6.a és Kulcsár Örs 8.a osztályos tanulók vettek részt. Az általuk készített alkotásokat a szakmai zsűri beválasztotta Sándor Zsuzsanna „Csodafiú szarvas” könyvének Hajszál híján című galériájába.

Scan10001

Scan10002