Mozdulj alapítvány

Tisztelt Szülők!

Örömmel értesítjük Önöket, hogy iskolánk Mozdulj Alapítványának számlájára 2014-ben

269.679 Ft érkezett az adó 1% felajánlásokból.

Nagy tisztelettel köszönjük mindazoknak, akik iskolánk tanulóinak javára ajánlották fel e támogatást.

Az Alapítvány alapító okirata szerint tartós közérdekű célját az alábbi konkrét tevékenységekkel valósítja meg:

• az oktatás technikai feltételeinek javítása
  • az iskola szabadidős programjainak támogatása
  • tanulmányi, sport- és kulturális versenyek, vetélkedők, pályázatok lebonyolításának előmozdítása
  • nehéz körülmények között élő jó tanuló, jó sportoló diákok segítése
  • kiemelkedő teljesítményű tanulók jutalmazása
  • integráltan oktatott, sajátos nevelési igényű, ép értelmű mozgáskorlátozott tanulók segítése

A fenti célok alapján a 7 tagú kuratórium határozza meg, hogy mekkora támogatást kaphatnak az egyes területek.

Kérjük Önöket, amennyiben javaslatuk lenne a beérkezett összeg felhasználására, azt írásban juttassák el gyermekük osztályfőnökének.

Ötleteiket, javaslatukat előre is köszönjük.

Köszönettel:

Pölöskei-Szovák Gertrúd – titkár

Fokiné Rácz Ilona – igazgató

Az alapítvány adatai megtekinthetőek az alábbi linkre kattintva: Mozdulj Alapítvány