Szent Patrik Nap

Zöldbe öltöztek a bercsényis diákok Szent Patrik Nap alkalmából. Kata néni és táncosai hagyományos ír táncot mutattak be az érdeklődőknek, majd táncra hívták a lelkes diákokat. Mindenki jól érezte magát. Köszönjük a színvonalas táncbemutatót és a vidám táncmulatságot.

rbt
smartcapture

Szakma Sztár Fesztiválon jártunk

Március 12-én a pályaválasztás előtt álló diákokkal a Vas Megyei Kereskedelmi és Iparkamara szervezésében Budapesten meglátogattuk a Szakma Sztár Fesztivált.
A sok érdekes stand, versenyhelyszín mellett sok izgalmas dolgot is kipróbálhattunk, mely mind segítette jövőbeni hivatás kiválasztását.
Külön öröm, hogy volt kedves tanítványunkat, Horváth Zsófit is láthattuk a gazdaságinformatikus versenyzők között. A szigorú versenyszabályok miatt csak egy mosollyal biztathattuk. Reméljük, jól sikerült a szereplése!
Élményekkel teli nap volt! Köszönjük a szervezőknek!

Nagy Gabriella

Darts Diákolimpia területi döntő