Iskolakertünk tovább épül és szépül

Elkészültek a magas ágyások és az új kerítés iskolakertünkben!

Nagy köszönet a mai munkákért Varga Krisztián és Takács Árpád apukáknak! Jövő héten megkezdjük a ládák feltöltését és beültetését a gyerekekkel.
Takács Róbert apukának pedig nagyon hálásak vagyunk a szuper kerítésért, amit teljes egészében az Ő ajándéka intézményünknek. Ő vette az anyagot, ő szerkesztette, Ő vágta és Ő hegesztette majd a helyszínre szállította és a segítségünkkel állította fel. Hihetetlen nagyvonalúság! Örökké hálásak leszünk érte! Köszönjük még egyszer!

A kerítésfestés befejezése is a közeljövőben várható.

Szendrői Tamás

Darts diákolimpia

A darts diákolimpia országos döntőjén remek eredményeket értünk el. Az I-II. korcsoportos lányok között Derdák Éva 2. László Jázmin 4. Bors Ivett 5. helyen végzett. III-IV. korcsoportban Horváth Rebeka 5. Maizner Zsanett 7. Horváth Ramóna 9. lett. 10 fős csapatunk többi tagja is dicséretesen szerepelt. Pontos helyezésükről később kapunk tájékoztatást.

Foki Gábor