Az iskolai fogadóóra (2019.04.08.-án) keretén belül készülnek a kertészek is (15.00-tól- 18.00-ig). Tájékoztatjuk a kedves szülőket, kollégákat, hogy ismét lehetőség lesz szobanövények, palánták megvásárlására. A befolyó összegből, a magaságyás növényekkel való feltöltését és a tetőkert megkezdett festését szeretnénk folytatni. Szeretnénk továbbá újabb növényekkel gyarapítani a készleteinket. A magaságyásban fűszernövények lesznek, mellette pedig veteményeseinket gondozzák majd a tanulóink. Érdemes szétnézni, sok szép virágunk és palántáink vannak. Legközelebb már paradicsom, paprika, uborka, cukkini és különféle virágunk is lesz. Egy növényből többféle fajta is. Kérjük, keressék akkor is a tanulók által gondozott, és nevelt növényeinket. Kedvcsinálónak néhány kép a tetőkertből.

Péchy Zoltán Péter