Nyílt napot tartottunk a leendő elsősöknek és szüleiknek

1

A tanító nénik az iskola saját „diáktelevízóján” keresztül mutatkoztak be, amelyben szerepeltek az osztály tanulói is. Képekkel tarkított hírek formájában mutatták be az osztályban történt fontos eseményeket. A budapesti Csoki Múzeum emlékeit, a játékos ABC tanulást, a cipelő cica klubbot és az osztály saját levelező rendszerét, amelyen keresztül negyedikre a sok osztálykép mellé már online házi feladatok is felkerültek.

2

Bár nagyon sajnáltuk, de nem volt időnk tovább maradni, mert a varázskapu ajtaja egy csodadallal kinyílt, amelyen keresztül Mia hívogatott minket az Ő varázslatos világába, Szintópiába. Csodaszemüvegünkön keresztül megtaláltuk a Pánokat, Tündéreket, Miát és az arany egyszarvút, Onchaot is. Játszottunk velük, ezzel kicsit mi is tündérekké válhattunk egy kis időre.

3

Amennyiben jól éreztétek magatokat, várjuk szüleiteket 2015. április 16 és 17-én a beiratkozáson.

Legyél Te is elsős a Bercsényiben!

Várunk szeretettel: Andi néni és Viki néni