A 2015- 2016-os tanév indításáról:

nyitó

Tanévnyitó ünnepély: szeptember 1. (kedd) 8 óra.

Az ünnepi ruhába öltözött tanulókat és hozzátartozóikat arra kérjük, hogy háromnegyed nyolcig érkezzenek meg az ünnepélyre.

A tanévnyitó után osztályfőnöki órák következnek. A tankönyveket mindenki az első tanítási napon kapja meg. Az alsó tagozatosok és a felsős napközisek 16 órakor mennek haza, a többieknek délig tart a tanítás.  A menzások déltől mehetnek ebédelni.

Amennyiben korábban gyermekük étkezési igényét nem jelezték, akkor lehetőleg már az első napra küldjék el írásban az osztályfőnöknek (tízórai, ebéd és uzsonna vagy ezek közül valahány kérhető)!

menza

A heti 2 mindennapos testnevelés óra alóli felmentési kérelmeket kérjük az első héten leadni az osztályfőnöktől kért formanyomtatvány  kitöltésével (külső sportegyesületek igazolt sportolói élhetnek ezzel a lehetőséggel)!

felment

A felső tagozatos napközikbe jelentkezést korlátozott számban még elfogadunk.

napközi

Felhívjuk a figyelmet arra, hogy a testnevelés órákon csak a tavaly kötelezővé tett öltözetben vehetnek részt a tanulók:

• fiúknak: sötét rövid tornanadrág, fehér trikó,
  • lányoknak: sötét színű, rövid vagy hosszú testnadrág, sötét, rövid torna nadrág, egyszínű fehér pólót vagy tornadresszt is viselhetnek.
  • utcán is hordott sportcipő használata tilos!
  • hűvös idő esetén melegítő használata megengedett.tesi