A 7.a karácsonyi ajándéka a Karitásznak

Osztályunk december elején elhatározta, hogy karácsonyi gyűjtést szervez a szombathelyi Egyházmegyei Karitász részére. Otthonról nagy táskákban érkeztek a ruhák, könyvek, játékok, plüssök – a számunkra már nélkülözhető, de mások számára használható adományok. Ezen kívül az osztálypénzből és zsebpénzből összegyűlt összegből több táskányi tartós élelmiszert vásároltunk. A Karitász munkatársai a szőlősi templomba vitték az adományainkat és egyúttal meghívtak minket a december 16-ai átadó ünnepségre. Néhány tanulóval részt vettünk a programon, ahol nagyon megköszönték a jótékonykodást, megemlítve a megjelent idősek előtt a Bercsényi Iskolát és a 7.a osztályt. A megjelent diákoknak kis ajándékcsomaggal köszönte meg az Egyházmegyei Karitász a jótékonyságot.

7a-gyujtes_1

7a-gyujtes_2