Az éves munka „megkoronázása”

Iskolánk vezetősége, a tehetséggondozó munkaközösség és a diákönkormányzat fogadást rendezett azon ifjú tehetségek számára, akik valamilyen területen kimagasló eredményt értek el a tanév folyamán. A meghívottak között szerepeltek a játékos sportvetélkedőn 3. helyezett csapat tagjai, tanulmányi versenyeken szépen szereplő tanulóink, kiemelkedő táncosok, kiugró eredményekkel büszkélkedő sakkosaink és a sport számos területén jeleskedő tanítványaink. Több, mint száz tanuló és felkészítő tanáraik kaptak meghívót az eseményre.

DSC_00681

A rövid köszöntő után megtekintettük „ a fogyatékkal élő emberek országos kulturális fesztiválján” dobogós helyen végzett táncosaink bemutatóját, majd elfogyasztottuk a finom süteményeket és üdítőket. Igazán jó volt látni ennyi tehetséges fiatalt együtt. Gratulálunk az elért eredményekhez!

Szendrőiné Sipos Éva