Az idei tanév bercsényis sakksikerei:

sakk00

A tavalyi tanévhez hasonlóan idén is rengeteg szép sikert értek el sakkozóink. A teljesség igénye nélkül álljon itt egy rövid összefoglaló!

Oladi kupa

Bercsènyi csapat 2.hely  (Mölcs Levente,Vas Laura,Gombkötő Luca,Farkas Boglárka,Tasnádi Barnabás, Kovács Barnabás, Magyar Gábor)

Első Dunántúl Kupa

Gombkötő Luca 3. hely

Colorato kupa 2015

Bercsènyi csapat 2.hely: Farkas Boglárka, Tasnádi Barnabás, Kovács Barnabás, Magyar Gábor, Farkas Balázs, Horváth Kornél, Iszak Bence, Wendler László, Balla Levente, Takács Áron.

Farkas Boglárka, leány egyéni 2. hely
Kovács Barnabás 1-2. osztályosok egyéni 3. hely

Egyéni Diákolimpia

Vas Laura 2.hely

Mölcs Levente 3. hely

Országos amatőr Diákolimpia, Miskolc

Vas Laura 9 fordulóból 4 pontot szerzett.

Első Dési Grand Prix.

Vas Laura: 3. hely,

Farkas Boglárka 2. hely

Országos Csapat Diákolimpia felsős lány kategóriában 4.hely

A CSAPAT: Vas Laura, Gombkötő Luca, Farkas Boglárka, Tari Fanni

Országos Rapid bajnokság, Hajdúböszörmény

Farkas Boglárka 5. hely

Sághegy kupa

Farkas Boglárka 1. hely

Colorato – McDonald’s kupa

CsapaI 1. hely: Farkas  Boglárka, Vas Laura, Kovács Barnabás, Tari Fanni

Farkas Boglárka egyéni 1. hely

Gratulálunk a szép eredményekhez, további nagyszerű sikereket kívánunk! Köszönjük Peresznyák Péter sakkoktatónk kimagasló munkáját.

A 2015-2016-os tanévtől Vas megyében elsőként iskolánk vezeti be a Polgár Judit sakkvilágbajnok nevével fémjelzett sakkpalota oktatási programot, mely már a világ több országában aratott komoly elismeréseket. Ez a program a sakkjátékot csak eszközként használja a kreatív, logikus gondolkodás, az emlékezet, a lényeglátás fejlesztésére. Reméljük, hogy a játék szabályrendszerét megismerő tanulók közül újabb sakktehetségek is bontogatják majd szárnyaikat iskolánkban!