Beérett a szisztematikus munka!

Intézményünk 3 évvel ezelőtt kezdett bele az iskolai testnevelés megújításába. Együttműködési megállapodást kötöttünk a Szombathelyi Asztalitenisz Klubbal, a Haladással, az Illés Akadémiával és a Falco Kosárlabda Klubbal. 2 évvel ezelőtt pedig felmenő rendszerben labdaügyességi sportosztályt indítottunk, ahol a tanulók a felsorolt sportágak alapjaival ismerkedhetnek már első osztálytól. A kiemelkedően tehetséges tanulók további edzéseken vehetnek részt. A foglalkozásokat vezető testnevelő tanárainknak és a kluboktól érkező szakedzőknek köszönhetően már látszanak az első kedvező jelek, szép eredmények születnek. A városi játékos sportvetélkedőn iskolánk csapata szoros versenyben éppen csak lemaradt a dobogóról. Asztaliteniszezőink pedig sorra szállítják a szép eredményeket.

Ezek közül is kiemelkedik Horváth Gábor 3.a osztályos tanulónk teljesítménye, aki 2017. február 17-én a Karcagon megrendezett Országos Diákolimpián asztalitenisz egyéni versenyben 2. helyezést ért el. 16681636_1272027412852063_744865382670759976_n[1] Gratulálunk a csodálatos eredményhez Gábornak és edzőinek Szarka Tibornak és Gáspár Kálmánnak!</p>

Copyright © 2020. Powered by WordPress & Romangie Theme.