Diáknap

Az utolsó tanítási napon idén is a diákoké lett a főszerep, hiszen a felső tagozaton diáknapot tartottunk.

A programban elsőként az osztályok bemutatkozó prezentáció nézhették meg a gyerekek, majd Halmosi Péter a Haladás válogatott futballistája érkezett hozzánk kerekasztal beszélgetésre. A gyerekek itt azt is megkérdezték tőle, hogy vajon nyerhet-e Magyarország Labdarúgó Európa Bajnokságot mostanában?

DSC_0037

Majd kötetlenebb programok következtek: kutyás bemutatók, illetve a nagy sikert arató tanár-diák kosárlabda meccs, melyet egykori tanítványunk a Falco volt kosárlabdázója Szanati Mátyás vezetett le.

DSC_0075

A napot tanár-diák focimeccs zárta, melyen nemcsak a diákok, de az atlétikus tanár kollegák is megmutathatták tehetségüket.