Dobogós eredmények a megyei informatika versenyen

A Zrínyi & H-Multimédia Megyei Informatika Versenyen csapatban 2. helyezett lett a Bercsényi Miklós Általános Iskola két kiválósága.

3

Egyéniben 2. helyezett lett Makári Kornél 6.a osztályos tanuló (felkészítő tanár: Geider Péter), 6. helyezett pedig Pócza Gergő 6.b osztályos tanuló (felkészítő tanár: Szendrői Tamás). A szép eredményt 16 iskola 32 versenyzője közül érték el.

2

A diákoknak elméleti tesztet kellett kitölteniük, illetve szövegszerkesztővel kellett minta alapján egy szöveget megformázniuk. A feladat nehézségét az adta, hogy a beállításokat és a formázásokat a tanulóknak kellett felismerniük a papíron és ezt követően kellett gépen a saját állományukon is alkalmazni. A sikeres csapat tagjai az oklevélen kívül értékes tárgyi jutalomban is részesültek: Gergő pendrive-ot kapott, Kornél pedig külső merevlemezt.

Gratulálunk a szép eredményekhez és az értékes ajándékokhoz!