„Egészségnapok 2018”

Mint minden évben, idén is megtartottuk az „Egészségnapokat” iskolánkban, amikor kiemelten foglalkoztunk egészségünk védelmével. A Haladás birkózó szakosztályából látogattak el hozzánk sportolók és tartottak nagyon érdekes bemutatót, reméljük, sikerült néhány tanuló érdeklődését felkeltenünk a sport iránt. A projekt órát állomásokon töltötték a gyerekek, így voltak akik fejtörő feladatokat oldottak meg, voltak, akik plakátot készítettek, mások zumbáztak vagy ügyességi játékokban versenyeztek. Minden osztályfőnök a gyerekek egy csoportjával egészséges ételt, italt készített, volt, ahol szülői segítséggel. Köszönjük nekik! A nagyszünetben aztán a „vásárban” minden osztály árulhatta portékáját a „vásárlók” nagy-nagy örömére. Laskovits Henriett védőnő és Varga Tamás tanár úr rendhagyó órákat tartottak egészségünk megőrzésével kapcsolatban. A 7. évfolyamosok Zacher Gábor „Akkor és ott nemet mondani” című előadásán vehettek részt. Az egészségnapokat a mindenkit megmozgató „Bercsényi futás” zárta.

Itt a vége, fuss el véle… jövőre folytatjuk!

Szendrőiné Sipos Éva  – projektvezető