Értékes könyvekkel gyarapodott iskolánk könyvtára!

Az EKE OFI Országos Pedagógiai Könyvtár és Múzeum (OPKM) Kortárs olvasnivalót az iskolai könyvtárakba! 2018 pályázatán iskolánk könyvtára jelentős értékű könyvcsomagot nyert!

1

A pályázat célja a kortárs gyermek- és ifjúsági irodalom olvasásának népszerűsítése. 50 féle mese és ifjúsági regényt kaptunk 92 példányban! A könyvajándéknak azért van nagy jelentősége, mert így a friss, gyerekek által szívesen olvasott ifjúsági irodalom több példányban is bekerülhetett a könyvtár állományába.

2

Kedvcsinálónak az új regényekhez Valentin napon vakrandit szervezett a könyvtár a diáklányok és a könyvek között! Az állományban már meglévő és a pályázaton nyert romantikus regények becsomagolva várták olvasóikat. 8 könyv randizott leendő olvasójával!

3

4