Étkeztetés

Tisztelt Szülők/Gondviselők!

A rendkívüli helyzet ellenére jelenleg is biztosított a diákok számára az étkezés.
Az alábbi űrlap kitöltésével lehetősége van megrendelni az étkezést:

Az űrlap automatikusan frissül, bármikor bekapcsolódhat és elküldheti igényét.

Az igénylést követően, az alábbi helyszínek egyikéről vihető el az étel 10:00-12:00 óra között:

– Aranypatak Étterem ( Szombathely, Simon I. u. 1.)
– Dési Általános Iskola (Szombathely, Kőrösi Cs. S. u. 5.)
– Paragvári Általános Iskola (Szombathely, Paragvári u. 2.)
– Bercsényi Általános Iskola (Szombathely, Bercsényi u. 1.)

Új étkezés, vagy lemondás esetén a megszokott módon, tárgynapot megelőzően 8:30-ig jelezze igényét a GAMESZ étkeztetési ügyintézőjénél: Gőcze Gáborné 0620 503-3995 telefonszámon, vagy írásban az  élelmezes@gamesz.szombathely.hu címen.

Szombathelyi Köznevelési GAMESZ

Tisztelt Szülők!

2017. január 1-től a közoktatási intézmények működését érintő átszervezések miatt a gyermekétkeztetéssel kapcsolatos ügyintézés a Szombathely, Nádasdy F. u. 4. szám alatti irodában történik.

A lemondást a +36/20-503-3995 telefonszámon, vagy személyesen a Szombathely, Nádasdy F. u. 4. alatti irodában, e-mailben az elelmezes@gamesz.szombathely.hu címen, vagy a Szombathelyi Köznevelési GAMESZ honlapján kell bejelenteni a gyermek neve, osztálya, intézménye és lemondani kívánt napjainak megjelölésével.

A lemondást csak a felsorolt lehetőségeken áll módunkban elfogadni!

Megérésüket köszönjük!

Tisztelettel:

Szombathelyi Köznevelési GAMESZ

2019. április 18-tól érvényes térítési díjak

Nyilatkozat az étkezés igénybevételéhez

Igazolás a nevelésbe vételről és utógondozásról

Copyright © 2020. Powered by WordPress & Romangie Theme.