FILMFILMFILMFILMFILMFILMFILMFILMFILM :)

Turbo-Movie

Régebbi hagyományokat felelevenítve, a gyerekek és a szülők kéréseinek eleget téve november közepén indult el iskolánkban az első filmklub foglalkozás. Pályázaton elnyert házi mozi infrastruktúránkat kihasználva filmkuckót rendeztünk be a könyvtárban, ahova az alsó tagozatosok bújhatnak be havi néhány alkalommal ebéd után, hogy kipihenve a délelőtti tanórák fáradságát és ráhangolódva a délutáni feladatokra régi idők meséit nézve egy kicsit elszakadhassanak a mai dübörgő mesék zajától. Emellett A Savaria mozi által nyújtott kedvezményt kihasználva s felmérve  a gyerekek igényeit, mozi délutánokat szerveztünk és reményeink szerint havi egy alkalommal szervezünk majd a második félévben is. Tanulóink válogathatnak a moziban éppen futó animációs filmek közül, s fél áron nézhetjük meg ezeket.

frozen

Az első 3d-s animációs film egy bátor csigáról már a felső tagozatosoknak is igazi móka volt, de a Karácsony előtt vetített Jégvarázs című film olyan dübörgő tapsviharral zárult, hogy talán még a mesefigurák is meghallották….