Győzelem a Szent Márton vetélkedőn

2015. november 18-án került megrendezésre az Oladi Általános Iskolában a Szent Márton vetélkedő. A városi és városkörnyéki iskolák részvételével zajlott versenyen a Bercsényi Iskola 6.a osztályos csapata 1. helyezést ért el!

6

Csapattagok: Takács Krisztina, Gede András, Makári Kornél, felkészítő tanár: Geider Péter.

4

A győzelem értékét növeli, hogy a versenyen jórészt 7. és 8. évfolyamos tanulók vettek részt.
A verseny előzetes feladataként egy kiállítást kellett megtekinteni, valamint egy jelenetet készíteni egy Szent Mártonról szóló életrajzi könyvből, melyet a vetélkedőn kellett előadni.

2

A csapat tagjai nagyon jól együttműködtek, a színpadi jelenet összeállításában segédkezett Pados Jázmin, a csapat tartalékversenyzője, valamint Újfalvy Júlia gyógypedagógiai asszisztens. A jelenet előadása után a csapat nagyszerűen oldotta meg a versenyfeladatokat (vaktérkép, életrajz, egyéb kreatív feladatok), s szinte végig vezetve a ponttáblázatot, végül a legeredményesebbnek bizonyult. Gratulálunk a győzteseknek!

Copyright © 2020. Powered by WordPress & Romangie Theme.