Halloween

Iskolánkban november 16-án, pénteken került megrendezésre a hagyományos Halloween buli. Az írek által hagyománnyá tett ünnep egyik jellegzetessége, hogy a résztvevők kreatív jelmezekbe öltöznek be. Idén minden eddiginél több diák döntött úgy, hogy megpróbálja meggyőzni a zsűrit arról, hogy az ő alkotása a legötletesebb. A sikert mi sem bizonyítja jobban, hogy a szervezésért felelős pedagógus több esetben a szívéhez kapott, látván a jelmezek, maszkok, és arcfestések félelmetesen életszerű mivoltát. A legjobbakat természetesen díjakkal jutalmaztuk. Ezt követően elkezdődhetett a tánc, a zenét ezúttal is megbízható DJ párosunk, Horváth Krisztián és Adorján Bence biztosították. Tavaly ugyan ők elballagtak tőlünk, de visszatértek lemezlovasként, amiért rendkívül hálásak vagyunk nekik. Aki esetleg elfáradt a táncban, az a büfében pihenhette ki a fáradalmait, finomabbnál finomabb sütik és üdítőitalok várták diákjainkat.

Bozzay Zoltán