Határtalanul 2017. Kirándulás Erdélyben

Magyarország kormányának köszönhetően a Határtalanul program keretében 6 felejthetetlen napot tölthettünk Erdélyben. Az elnyert teljes támogatás összege: 3 178 300 Ft volt. A sikeres pályázat sok kötelezettséget is rótt ránk. Ennek első eleme volt a fakultatívan választott Vasszécsenyi ásványmúzeumban tett látogatásunk.

Következő programelemként egy 3 órás előkészítő foglalkozást szerveztünk a résztvevő tanulóknak és részben szüleiknek, melynek során Erdély történelméről, földrajzáról, etnikumáról és még sok fontos dologról beszélgettünk szórakoztató formában és a szülőket is rengeteg praktikus tanáccsal láttuk el.

Következzenek részletek az útitervből:

A terv mellett  Gyulafehérvárat is útba ejtettük, csodaszép volt.

A hazaérkezés után pár nappal kötelező értékelő foglalkozást szerveztünk. Remek prezentációk segítségével elevenítettük fel az együtt töltött napok csodás emlékeit. Köszönet mindenkinek akinek ezt az utat köszönhetjük!