Házi Matematika Verseny

A Házi Matematika Versenyt 2019. április 05-én rendeztük meg az alsó tagozatos tanulóknak, amelyen 28-an vett részt.

Nagyon szép eredmények születtek. Kiemelkedő teljesítményt nyújtottak Strem Noémi 4. a és Koji Adrián 3. a osztályos tanulók, akik szinte hibátlanul oldották meg az érdekes, gondolkodtató logikai feladatokat.

A helyezettek büszkén vették át a jól megérdemelt okleveleket és ajándékokat.

Kedves Kollégák!

A Házi Matematika Versenyen 28 tanuló vett részt. Szeretném megköszönni, hogy ilyen nagy létszámban indítottatok gyerekeket a versenyen. Nagyon szép eredmények születtek, büszkék lehettek tanítványaitokra. Gratulálok a munkátokhoz!

A verseny nem valósulhatott volna meg csapatmunka nélkül:

Gerti – az Alapítványon keresztül segített a verseny reprezentálásában, díjak biztosításában

Vali – versenyszervezés (versenyfeladatok sokszorosítása; ültetetőkártyák elkészítése)

Kati – verseny helyszínének biztosítása (Könyvtár)

Nóri – díjak összeállítása, reprezentálás

Nagy köszönet mindenkinek!