Ismét indul a Lurkó Kuckó!

Sok szeretettel várjuk az iskolába készülő nagycsoportos ovisokat és szüleiket az immár hagyományosnak tekinthető “Iskolanyitogató” foglalkozásunkra.

Már jártatok a suliban. Október végén Veletek és a mesehősökkel barangoltuk be Meseországot. Maga Mátyás király és udvarhölgyei fogadták a legkisebb vendégeket. Mesét hallgattunk Kati néni előadásában, kukoricát morzsoltunk, szőlőlevet préseltünk és ittunk, origami cicát hajtogattunk.

November 7-én 16.30-tól 17.30-ig ismét eltölthettek egy vidám órát a leendő elsős tanító nénikkel. Márton nap jegyében mesével, sok érdekes játékkal, bütykölővel várnak Benneteket. De hogy a pocak se reklamálhasson utólag, ínycsiklandó mézes-fahéjas almát is süthetsz magadnak.

Szerintünk nem érdemes kihagyni, mi már alig várjuk!