Kirándultak a legjobbjaink

DSCN8454

A 2014/15-ös tanév zárásaként jutalom kirándulásra hívtuk a legszebb tanulmányi- és sporteredményt elért tanulóinkat.A kirándulás helyszíne a Rábahídvég határában fekvő Csodaszarvas Tájpark volt, ahol először egy tanösvényen kalauzoltak végig bennünket.

DSCN8465

DSCN8473

Sok őshonos állatot láthattunk szép környezetben. Majd szabad program következett, a bátrabbak az erdei és vízi drótkötélpályát választották megmérettetésként.

DSCN8478

DSCN8487Ennek legizgalmasabb része e tó feletti siklás volt, szerencsére mindenki szárazon ért földet.

DSCN8498

Nagyon tartalmas, jó hangulatú délelőttöt tölthettünk el, jó kikapcsolódás volt a sok tanulás után. Mind a 44 diák nevében köszönjük a Mozdulj Alapítványnak és az iskola Diákönkormányzatának, hogy anyagi támogatásukkal lehetővé tették ezt a kirándulást.

A gyerekeknek gratulálok a kiváló eredményekhez és további szép sikereket kívánok az iskola tantestülete nevében:

Szendrőiné Sipos Éva munkaközösség vezető