Kis Tudós Nap

Iskolánk immár ötödik alkalommal rendezte meg tehetséggondozó rendezvényét, amelyre két vendégiskola is elfogadta meghívásunkat. A Bolyai és a Gothárd iskola 1-1 csapattal jelentkezett a természettudományi szekcióba. Az általunk kialakított szakdélután célja az volt, hogy a diákoknak lehetőséget biztosítsunk a kutató tevékenységük, előadói képességük, tájékozottságuk bemutatására a természet illetve a társadalomtudományok terén.

1

Tehetséges tanulóinkat ösztönöztük az önálló prezentációk készítésére, az általuk választott témák sokoldalú megközelítésére.

2

Ez a rendezvényünk jó lehetőség volt arra, hogy az iskola tanulói, gyermekeink szülei bepillantást nyerjenek az iskolánkban folyó tehetségg3ondozásba, ahol is szeretnénk pozitív értékké tenni a tudást.