KRÉTA információk

Kérjük mindenki ellenőrizze a KRÉTA belépését!
Amennyiben a szülő nem rendelkezik belépéssel vagy nem sikerül belépni a rendelkezésre álló adatokkal, vegye fel a kapcsolatot  a gyermek osztályfőnökével. Az a tanuló, aki nem tud belépni, szintén jelezze a problémát az osztályfőnöknek azokkal a belépési adatokkal, amivel a belépést megkísérelte.

Intézményünk eKRÉTA felülete elérhető honlapunkról a KRÉTA képre vagy a menüben található KRÉTA feliratra kattintva. Illetve ezeken felül az alábbi link segítségével: https://klik036624001.e-kreta.hu/Adminisztracio/Login

A tanuló belépése esetén a felhasználónév az oktatási azonosító (7-el kezdődő 11 jegyű szám), a jelszó a születési dátum 8 számjegye egybe (pl. 20090615) vagy kötőjelekkel (pl. 2009-06-15) írva.

Mobil eszközre letölthető a KRÉTA alkalmazás:
Android
iOS
Windows mobil *számítógépen, PC-Windows környezetben jelenleg nem érhető el!

Az alkalmazás a bejelentkezés után megjegyzi a belépési adatokat.

Fontos! A KRÉTA e-mail-t nem, csak a mobil alkalmazásokon keresztül küld értesítőt.

Copyright © 2020. Powered by WordPress & Romangie Theme.