Manócskák lepték el a Bercsényit!

Iskolánk a 2017-2018-as tanévben 8. alkalommal rendezte meg a „Zöld Manó” elnevezésű környezetismereti városi versenyt.

inner_pict.php

Szombathely város általános iskolái közöl 2018. március 20.-én tizenegyen képviselték magukat, 34 gyermek vett részt a versenyen.

A Víz Világnapjához kötöttük az eseményt, mely a feladatok témájában is megmutatkozott.  A versenyzők nagyon élvezték a feladattípusokat. A kollégák minőségi munkát végeztek, jól felkészült tanulók versenyeztek egymással. A vízhez kapcsolódó verseket, versrészleteket élvezhető módon adták át a gyerekek társaiknak, és a zsűri tagjainak. 4 csapat holtversenyben volt, és az utolsó két feladat pontszámaival kialakult a végső sorrend.

Minden résztvevő emléklapot, írószercsomagot kapott. A helyezettek éremben, könyvjutalomban és oklevélben részesültek.

Kép1 Kép2 Kép3 Kép4 Kép5 Kép6 Kép7 Kép8 Kép9 Kép10 Kép11 Kép12 Kép13 Kép14 Kép15 Kép16 Kép17 Kép18 Kép19 Kép20 Kép21

Gratulálunk a nagyon ügyes versenyzőknek! Folytatás jövőre!