Nagy Gabriella tanárnőt Gothard – díjjal tüntették ki

November 8-án rendezték meg a Szent Márton-hét keretében, a Szent Márton-gálát, ahol átadták az idei év díjait. A díjakat azok kapják, akik a város közéletében, kulturális és sportéletében kiemelkedő tevékenységet nyújtottak.

Gabi

A kitüntetettek között találjuk iskolánk pedagógusát Nagy Gabriellát is, aki Gothard-díjat kapott. Az indoklás szerint (forrás nyugat.hu):

Gothard Jenő-díj adományozható annak a személynek, aki a gazdaságkutatás, környezetvédelem, valamint a műszaki fejlesztés területén kiemelkedő szakmai munkát végzett. A díjat évente egy személy kaphatja.

317292_nagy_gabriella

Fotó: Mészáros Zsolt

Nagy Gabriella 1987 óta a Bercsényi Miklós Általános Iskola tanára. Fontos feladatának tartja a diákok környezettudatosságának fejlesztését. Rendszeresen készít fel helyi tanulókat regionális, országos ÖKO pályázatokra, versenyekre, amelyeken diákjai többször is az első helyen végeztek. Évek óta részt vesz környezetvédelmi vetélkedők megrendezésében.

Nem kímélve időt, pénzt, lehetővé teszi, hogy a tanulók olyan folyamatokat, eljárásokat is megtanuljanak, amelyre az ő lelkes előkészítő munkája nélkül 45 percben nem lenne mód.

Nagy Gabriella rendkívül tapasztalt, tettre kész pedagógus, aki munkája minden területén kiemelkedő teljesítményt nyújt.

..

Gratulálunk Gabi néninek és további sikeres pályafutást kívánunk Neki!