Nyílt nap a Bercsényiben

Nagyon sok érdeklődővel, jó hangulatú Nyílt napot tartottunk iskolánkban február 08-án, pénteken. Az eseménydús délelőttön a gyermekek és a szülők is jól érezték magukat. Iskolánkról nagyon pozitívan nyilatkoztak, amire büszkék vagyunk!

A családias, szeretetteljes légkör, a megújult, szép környezet tetszett mindenkinek.

Egyedi tetőkertünk elvarázsolta vendégeinket.

Csodálkozva nézték a nálunk jelenlévő XXI. századi digitális „világot”, a LEGO robot bemutatót, a jól felszerelt informatika termeket, a videót a méhecske robotokról és az érdekes digitális tananyagokat. A játékos tanórákon megismerkedhettek a nálunk folyó színvonalas oktató munkával és a leendő elsős tanító nénikkel. Rövid műsor keretében bemutatkoztak zeneiskolásaink, táncosaink, ízelítőt adva a nálunk folyó kiemelkedő szakköri munkáról.

Felújított, jól felszerelt tornacsarnokunkban igazi akadálypályán próbálhatta ki magát minden gyermek. Nagy élmény volt számukra a mászófal.

A szülők hasznos információkat kaptak intézményünkről.