Programok az EGÉSZSÉGÜNK védelmében!

Iskolánkban október 11-12-én egészségnapokat tartottunk. Rendhagyó órákon foglalkoztunk minden fontos témával, ami az egészségünk megóvásával kapcsolatos, így többek közt higiéniával, táplálkozással, mozgással, kamaszkori problémákkal, a média káros hatásaival, alkohol- és drog prevencióval. Többféle gyógynövényből készült teát kóstolhattunk a nagyszünetben.

DSC_0327

Kicsik- és nagyok játékos sportfoglalkozáson vehettek részt délutánonként.

DSC_0443

Csütörtök délután 17 csapat mérkőzött meg egymással a „Keverem-kavarom” programon, ahol a cél: minél egészségesebb és dekoratívabb ételek, italok közös elkészítése volt szülőkkel  együtt. Köszönjük, hogy ilyen sokan vállalták a megmérettetést! Öröm volt látni a programokon a sok mosolygós gyermek arcot!

DSC_0548

Köszönöm Laskovits Henrietta védőnő, kollégáim és a Pedagógia Plusz trénereinek segítségét.

Szendrőiné Sipos Éva szervező