Remek sikerek matematikából!

nevtelen

A 2016. évi Bolyai matematika csapatversenyen eredményesen szerepeltek iskolánk tanulói. A díjkiosztó ünnepségre két csapatunk kapott meghívót, ahol nagy izgalommal vártuk az eredményhirdetést. A legnagyobb sikert Czirók Ottó tanár úr tanítványai érték el, akik a megye ötödikesei közül a legjobbaknak bizonyultak és megnyerték a versenyt. A csapat tagjai: Czika Zoltán, Halmi Júlia, Pungor Emília, Tanner Renátó 5.b osztályos tanulók (alsós matematika tanáruk Szalayné Gál Éva tanító nő volt, tehetséggondozó foglalkozást Gáspár Kálmán tanár úr tart számukra). Iskolánk gratulál nekik a fantasztikus győzelemhez! Novemberben ott lesznek Budapesten, az országos matematikaverseny döntőjében!

wp_20161027_15_26_31_pro

A díjazottak közt szerepeltek Nagy Gabriella és Geider Péter nevelők tanítványai is, akik a hetedik évfolyamos tanulók közt értek el 6. helyezést. A csapattagok: Szendrői Anna, Takács Krisztina 7.a és Farkas Máté, Pócza Gergő 7.b osztályos tanulók voltak.

wp_20161027_15_27_15_pro

Nagy gratuláció mindenkinek, akinek ebben a fantasztikus sikerben a legkisebb része is volt!