Siker Nekem Is

1

2015. április 14-én negyedik alkalommal rendeztük meg a Siker Nekem Is, sajátos nevelési igényű és tanulási nehézséggel küzdő tanulók játékos készségversenyét alsó tagozaton. Ebben a tanévben 3 vendégiskola csapatait fogadtuk. Két csapattal a Derkovits, négy csapattal Táplánszentkereszt, három csapattal az Aranyhíd EGYMI, valamint iskolánk tanulói vettek részt négy csapattal.

2

A jó hangulatú játékos versenyen a gyerekek olyan készségfejlesztő feladatokat oldottak meg, amelyekkel a fejlesztő órákon is rendszeresen találkoznak. A verseny célja az volt, hogy a sajátos nevelési igényű tanulók is megtapasztalják milyen a versenyhangulat, és hogy milyen jó csapatban dolgozni a sikerért. A nagyon jó hangulatú játékos vetélkedő végén senki nem távozott üres kézzel, az arcokon lévő mosoly pedig felejthetetlen nekünk, szervezőknek is.

3
Minden résztvevőnek gratulálunk, jövőre is visszavárunk bennetek!