TÁJÉKOZTATÁS A KORONAVÍRUSSAL KAPCSOLATBAN

Tisztelt Szülők!

Iskolánkban nincs koronavírussal fertőzött felnőtt vagy gyermek.
Két tanulónál (véletlenszerűen mindketten ugyanannak az osztálynak a tanulói) elővigyázatosságból az iskolából való 2 hetes távolmaradást javasoltunk az iskolaorvossal és az ÁNTSZ-szel történt egyeztetés után. Egyikük külföldi tartózkodás miatt, a másik tanuló testvérének logopédiai vizsgálaton való részvétele miatt marad otthon elővigyázatosságból.
Az érintett osztályban alapos fertőtlenítés történt.

Emellett folyamatosan az egész iskola területén fertőtlenítőszer és eldobható kéztörlő kerül kihelyezésre az osztályokba és a mosdókba. A takarítók fokozott figyelemmel, az előírások szerint végzik munkájukat, rendszeres fertőtlenítést végeznek.

Kérjük, tájékoztassanak bennünket, ha bármi fontos közlendőjük van a vírussal kapcsolatban. Ezt természetesen mi is megtesszük.

Copyright © 2020. Powered by WordPress & Romangie Theme.