Területi döntő a darts diákolimpián

Iskolánk második alkalommal rendezte meg a datrs diákolimpia területi döntőjét, melyre öt szombathelyi és négy soproni iskolából 32 tanuló nevezett. A küzdelmek három korcsoportban zajlottak, a legszínvonalasabb csatákat a középiskolás fiúk vívták. Volt 180-as dobás, és 100 pont feletti kiszálló is. A versenyről a Magyar Darts Szövetség meghívása alapján – a legjobbak vehetnek majd részt a március 13-ai budapesti országos döntőben. A vasi dobogósok , I-II. korcsoport, fiú: 1. Lakner Martin, 2. Csapó Attila, 3. Németh Lajos (mindhárman Bercsényi). III-IV. kcs., fiú: 1. Néneth Bálint (Váci), 2. Nagy Gergő (Vép), 3. Varga Bálint (Bercsényi). Lány: 1. Nyári Dájáná (Vép), 2. Kékesi Dzsenifer (Vép). V-VI. kcs., fiú: 3. Laknar Gábor (Gépipari). Lány: 1. Kiss Anita (Herman).