Újabb remek sakk eredmények

Szentgyörgyi Tehetségkutató Városi Sakkverseny

Második éve folyik iskolánkban a Sakkpalota Program, ítt ismerkedett meg két tehetséges tanulónk a sakkal. Peresznyák Péter sakkoktató sakk szakkör kereteiben foglalkozik a sakk iránt komolyabban érdeklődő gyerekekkel. Ennek köszönhetően a tavalyi év rengeteg  eredménye után az új tanév is nagyon szép sakkeredményekkel indult. Szigeti Réka 2.a és Velladics Zoltán 2.b osztályos tanulóink a Szentgyörgyi Tehetségkutató Városi Sakkversenyen 2. helyezést értek el. Gratulálunk.

velladics-zoltan

Ebben a tanévben Szigeti Réka 2.a osztályos tanulónk már a második szép sakkeredményt érte el városi versenyeken. A XX. Oladi Kupa Sakkversenyen 2. helyezett lett.

szigeti-reka

Ugyanezen a sakkversenyen nagy reménységünk Farkas Boglárka 5.a osztályos tanulónk a felsős lány kategóriában 1. helyezett lett!

14724374_702760109872334_7448461129470592033_n

Gratulálunk a csodás eredményekhez és további szép sikereket kívánunk!