VIDÁM GYERMEKNAP

2015. május 29-én kellemesen telt a Gyermeknap iskolánkban. A jó hangulatról már a reggeli órákban a Lorigó Tánciskola 2. és 3.a osztályos tanulói gondoskodtak. Bemutatójuk után, aki kedvet kapott, táncház keretében kipróbálhatta, milyen ügyesen mozog a parketten.

Ezt követően Lufibohóc szórakoztatta a gyermekeket, aki minden érdeklődőnek kívánsága szerint lufi ajándékot készített.

lufi

A kötélugrók bemutatóját csak a fantasztikus, káprázatos jelzőkkel illették a gyerekek. Fergeteges, látványos műsorral mutatták meg, hogy szorgos, kitartó munkával milyen eredményeket lehet elérni az ugrókötél használatával.

kötél

A legnagyobb sikert Dexter és az ő rendőr kiképzője aratta. Ámulva csodáltuk, hogy milyen összhang van kutya és gazdi között.

dexter

Az időjárás is a kellemes arcát mutatta, így a sok izgalmas program mellett jól esett a finom fagyi, amit az iskolába járó gyermekek szülei biztosítottak számunkra.